Vítejte na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
 

Hlavní Menu
· Hlavní
· Novinky
· Download
· Historie
· Moderní zbraně
· Časopisy
· Literatura
· Odkazy
· Puškaři
· Krnkové
· Střelnice
· Zabezpečení zbraní
· Lidé kolem zbraní
· Muzea a cestování
· Vzdělávání
· Zbrojní zákon
· Galerie
· Váš účet
· Poslat příspěvek
· Statistika
· 20 Nej...Další volby
· Inzerce a diskuse
· Archiv článků
· Seznam členů
· Zprávy členům
· Doporučte nás
· Kontakt

Anketa
Ve Střelecké revui nejraději čtu články na téma

Moderní zbraně (včetně testů)
Historické zbraně
Chladné zbraně
Příslušenství
Přehled knih
Poradna
Sportovní střelba
Vojenská technikaVýsledky
Ankety

Hlasů: 3048
Komentářů 4

Kdo je Online
Právě je 92 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma registrovat kliknutím zde

Přihlášení
Přezdívka

Heslo

Ještě nemáte svůj účet? Můžete si jej vytvořit zde. Jako registrovaný uživatel získáte řadu výhod. Například posílání komentářu pod jménem, nastavení komentářů, manažer témat atd.

Languages
Vyberte si jazykové rozhraní:


Novinky: Guns-info 2002
Posted on Sunday, 30. December 2001 @ 08:00:00 CET od Jan_Tetřev

Články Jedeme dál. Tak pojeďte s námi.

S počátkem roku se každý snaží přijít s novinkami. Třeba Český Telecom nám hned v únoru chce nehorázně zdražit.
U nás na Guns-Info se snad již počátkem roku 2002 dočkáte změn. Stránky by měly dostat novou, již dlouho připravovanou a odkládanou podobu. Pracovní verze je umístěna na adrese http://nove.guns-info.cz. Oblíbená rubrika Odkazy je tam již plně funkční a podle mne lépe členěná.
Zjednoduší se obsluha stránek, měly by být přehlednější a také by měly rychleji nabíhat. Zprovoznění závisí především na časových možnostech webmastera Dušana Hokůva a některých jeho spolupracovníků.
Náplní našich stránek nadále budou především články. Více či méně odborné, více či méně populární. Budou nejen o zbraních a lidech kolem nich, ale stejně jako v současnosti si budeme všímat také zajímavých informačních zdrojů - časopisů, knih, internetových stránek a konferencí.
V boji o zbrojní zákon internet jednoznačně dokázal, že je médiem, které je rychlé a umí aktivizovat lidi, jež problém zajímá. Proto na G-I nebudou jen články s dlouhodobou platností, ale také stručné zprávy, které třeba zítra již nebudou mít svoji platnost, ale dnes mají cenu zlata.
Psát více článků než kolik jsme psali, už asi v současném složení redakčního týmu nezvládneme. Proto budeme občas původní články doplňovat již otištěnými, ale zásadními články autorů Střeleckého magazínu, kteří nám k tomu dali svolení. Rýsuje se podobná spolupráce se Střeleckou revue.
Je také pravděpodobné, že se objeví články několika dalších kolegů, kteří v poslední době projevili zájem o spolupráci. Kolik jich bude a zda vůbec, to ukáže čas. My doufáme, že jich bude hodně.
Uvítáme také všechny další zájemce o spolupráci. G-I má nepochybně nevyužitý potenciál pro propagaci akcí, které mají souvislost se zbraněmi. Můžeme informovat o závodech, setkáních, burzách i výstavách nebo aukcích. Podmínkou zde je pouze dodání textu, popřípadě obrázků v elektronické podobě. Takže místo pro ty, kdo chtějí, aby se o jejich činnosti vědělo, zde je. Zadarmo.

V průběhu roku 2002 se na stránkách objeví i další komerční aktivity. Stránky se musejí nějak financovat. První náznaky zde již jsou. Vznikla stránka puškaře Pavla Kupce a objevila se nenápadná rubrika Služby. V této rubrice budeme prezentovat služby a produkty, které nabízejí ti lidé, kteří se na fungování stránek nějak podílejí. Nyní zde jsou znalecké posudky, Rejstřík Střelecké revue a Střeleckého magazínu. Záhy přibude webhosting a vytváření webových stránek. V průběhu roku pak budou přibývat další aktivity. Některé budou mít souvislost se zbraněmi, některé vůbec. V každém případě mohu slíbit, že komerční aktivity nebudeme nijak vnucovat, ani přehánět.

Na závěr bych rád poděkoval vám všem, kdo Guns-Info sledujete a zvláště těm, kdo nám někdy dokonce i napíšete, zapojujete se do diskuse nebo i občas pošlete článek. Člověka potěší, když ví, že nepíše do zdi.
Taky chci poděkovat Davidu Pazderovi a Dušanu Hokůvovi kteří takřka denně věnují svůj čas, znalosti, námahu a trpělivost projektu, z něhož nemají ani korunu, jen více práce a pocit, že dělají něco pro lidi.

Takže šťastný rok 2002 všem dobrým lidem.

 

 
Příbuzné odkazy
· Více o Články
· Novinky od Jan_Tetřev


Nejčtenější článek o Články:
Samonabíjecí plynová pistole Drulov DU-10 Condor


Hodnocení článku
Průměrné skóre: 0
Hlasů: 0

Prosím najděte si čas a hlasujte pro tento článek:

Špatný
Průměrný
Dobrý
Výborný
SkvělýMožnosti

Vytisknout stránku  Vytisknout stránku

Poslat tento článek známým  Poslat tento článek známým

"Přihlášení" | Přihlásit/Vytvořit účet | 0 komentářů
Práhy
Za obsah komentáře zodpovídá jeho autor.
 


Vyzkoušejte Linux

Všechna loga a obchodní známky na tomto webu jsou vlastnictvím svých majitelů. Za komentáře si odpovídají jejich odesílatelé. © 2001 mIRC.cz Team.
Tento web je vytvořen pomocí PHP-Nuke, systému pro webové portály, napsaný v PHP. PHP-Nuke je Free Software šířený pod GNU/GPL licencí.
Naše zprávy si můžete stahovat pomocí souboru backend.php nebo ultramode.txt