Novinky firmy Detex
Datum: Tuesday, 14. February 2006 @ 07:00:00 CET
Téma: Články


Na webu firmy Detex, která k nám dováží a distribuuje zbraně řady světových značek, došlo k řadě změn. Web v poslední době změnil nejen podobu, ale výrazně narostlo i množství poskytovaných informací.

Stránky prozrazují, že při jejich tvorbě spolupracovali obchodníci s intenetovými profesionály, takže jsou nejen pěkné, ale i informačně bohaté a přehledné.

Na titulní stránce bez problémů najdete kontakt na firmu a pokud se chcete spojit s konkrétním zaměstnancem, pověřeným prací na úseku, jenž vás zajímá, dostanete se k němu přímo z titulní stránky.

Kdo hledá práci, může se o ni u Detexu ucházet a příslušná rubrika je také ke kliknutí na nejsledovanější části titulní stránky.

Na téže titulní stránce jsou zvýrazněny i právě probíhající nebo nedávno skončené prezentační akce.

V hlavním menu fungují všechny rubriky (to není samozřejmostí ani u renomovaných zahraničních firem).

V Novinkách je k dispozici solidní přehled aktualizací webu a prezentačních akcí takřka rok zpátky.

Rubrika O společnosti nabízí základní informace o firmě, ale skutečnou lahůdkou, kterou u detexu velmi kvalitně vypiplali, je rubrika Zboží.
Nabízený sortiment je zde přehledně dělen podle výrobců a jejich podrubriky se dále člení na sekce, věnované jednotlivým výrobkům. Ke každému výrobku (konkrétnímu modelu) najdete na stránkách potřebná takticko-technická data a u řady z nich také fotografie (mnohde nikoli jednu a přitom kvalitní). Ke stažení jsou i některé katalogy a návody k použití.

K dispozici je také postupně doplňovaný seznam prodejců.

Domnívám se, že stránky Detexu udělaly za poslední půlrok velký krok vpřed a osobně je zařazuji k tomu nejlepšímu, co mezi weby českých obchodních firem najdeme. Ačkoli firma funguje jako velkoobchod a stránky by měly být určeny hlavně prodejcům, své si na nich najde i koncový zákazník.

Stránky Detexu najdete na adrese www.detex.cz.

Protože firemní webové stránky doznávají v čase změn, zařadil jsem jeko obrázek k tomuto článku obrázek titulní obrazovky stránek Detexu, jak vypadaly v lednu 2006:


Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1129