Maxim ve středověké vesnici II.část
Datum: Thursday, 11. May 2006 @ 06:00:00 CEST
Téma: Články


Přinášíme vám druhou část obrázků a komentářů z centra Botanicus.
Zatímco v první části dominovala lukostřelba, zde to zavoní střelným prachem.

S palnými zbraněmi přijela na akci skupina Corporal z Hradce Králové.Tento pán s pistolí je puškař a umělecký vedoucí skupiny Miloš Skrbek.Corporal disponuje díky svému šéfovi vedle zbraní chladných též širokou škálou palných zbraní. Při ukázkách se začíná dobou husitskou.
Všimněte si, jak krásně Jana vyfotila zátravku na píšťale a čmoudíky, které stoupají z doutnáku střelce z hákovnice.Ukázku nabíjení a střelby z doutnákové muškety Jana nafotila obzvláště podrobně, jako kdyby se chystala vydat přířučku pro mušketýry. Tak jsme z té záplavy fotek několik vybrali.Střílelo se také z křesadlových zbraní a nikoli jednou. Takže jen dva nejpěknější snímky. Podle tebe nejpěknější! Jana.

A nyní nahlédněme do arzenálu Corporalu. Přivezli toho dost a pěkného. Konečně se mi nic nemíhalo před fotoaparátem!A tady je konečně ten Maxim, kterého jsme slibovali v titulku.
Sám samotinký čeká, až si ho někdo všimne.Vojáci z 18. století si ho již všimli a zdá se, že mu rychle přišli na chuť.Tenhle pandur zase objevil opakovačku Mosin. Ono se to nemusí ládovat!!!Když se na husitskou hákovnici namontuje optika z airsoftového samopálku, vznikne velmi progresivní zbraňový systém, který si všichni musejí okamžitě vyzkoušet. Až bude naše armáda hledat náhradu za osmapadesátky, Corporal tuto novinku určitě přihlásí do výběrového řízení.

Tato slečna není návštěvnice, ale malá členka skupiny Corporal. Ta zbraň není ostrý samopal MP 40, ale zapózovala mi s airsoftovou napodobeninou.Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1203