Mistrovství Afriky 2006-další úspěch střelců CZ UB
Datum: Thursday, 16. November 2006 @ 15:00:00 CET
Téma: Články


Česká zbrojovka Uherský Brod nám poslala novou tiskovou zprávu.

Dne 26.až 29. října se v Jihoafrické republice konal největší IPSC závod střelecké sezony 2006.
Smluvní střelci České zbrojovky zde nemohli chybět a startovali ve třech hlavních divizích – open, standard, production. Tento závod byl otevřeným mistrovstvím afrického kontinentu a startovní listina čítala téměř tři sta nejlepších afrických a několik evropských a amerických střelců.
Česká zbrojovka byla jedním z hlavních sponzorů závodu a nejlepší africký střelec divize production obdržel naši popularní pistoli CZ 75 SP-01.
Tento velmi náročný závod se skládal z 25 stanovišť, na které střelec minimálně potřeboval 450 kusů munice. Teploty se zde pohybovaly kolem 50 stupňů a velmi prašný povrch taky nehrál střelcům příliš do karet.


Divize open byla zastoupena Martinem Kameníčkem (CZ 75 TS, 9 mm Luger).
Martin zastřílel výborný závod. Z 25 situací vyhrál 20! a nadělil druhému střelci Hubertu Montgomerymu 17%!

Divize production patřila Angusu Hobdellovi (CZ 75 SP-01, 9 mm Luger) z CZ-USA a i on zde předvedl vynikající výkon a vyhrál zde s 6% procentním rozdílem.

Divize standard byla zastoupena Evou Turkovou (CZ 75 TS, 9 mm Luger) , která zde předvedla solidní výkon a získala mezi ženami hezké 6. místo.

CZ tým zleva: Angus Hobdell, Eva Turková a Martin KameníčekTento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1331