Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guns-info.cz/html/mainfile.php on line 17
Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní - Další český puškař na internetu


Další český puškař na internetu
Datum: Saturday, 24. November 2001 @ 08:00:00 CET
Téma: Články


Právě začal provoz stránek firmy Puškařství Kupec

Mezi české internetové stránky, zabývající se zbraněmi, přibyla před několika hodinami další. Na internet vstoupilo Puškařství Kupec, které působí v krajském městě Pardubicích.
Pavel Kupec je mladý puškař, nikoli však začínající. Jako mnozí jiní, i on opustil před lety svoji původní (a vynášející) profesi. Rekvalifikoval se na puškaře, aby svého koníčka mohl konečně provozovat i jako zaměstnání. Po vyučení si zřídil malou dílnu v Dolních Ředicích a protože drží slušné ceny a práci dělá poctivě, záhy dílnička nestačila.
Dnes firma sídlí ve větších prostorách bývalého vojenského areálu Hůrka na výjezdu z Pardubic na Sezemice a Holice a na nedostatek práce si rozhodně nemůže stěžovat.
Spolu se stěhováním vznikala souběžně i webová prezentace firmy, kterou zpracovával Dušan Hokův, jenž je webmasterem Guns-info.
Nové puškařské stránky mají adresu http://kupec.guns-info.cz. Je tedy zřejmé, že vznikly při naší doméně Guns-info.cz, což již jsme svého času avízovali. Čili aby bylo jasno, G-I má prvního sponzora.

Ale zpět k nové stránce. Přirozeně zde najdete nabídku služeb s ukázkami prací, povídání o firmě a její filosofii, stručnou historii pardubického puškařství, plánek města Pardubic s vyznačením sídla firmy, ale hlavně a především rozsáhlou a fungující obrázkovou galerii, kde je kolem stovky obrázků zbraní, které Pavel Kupec opravoval, upravoval nebo zcela renovoval. U každé zbraně je ostatně krátce uvedeno, jaké práce na ní proběhly. Myslím si, že tato galerie je zřejmě největší galerií loveckých zbraní na českém internetu.
Z galerie snadno poznáte, že majitel firmy se zamiloval do krásných pušek z konce 19. a první poloviny 20. století. Ale samozřejmě se zabývá i zbraněmi moderními podle přání zákazníka.
Takže nám nezbývá než popřát, aby vstup na internet byl pro pardubického puškaře přínosný.


Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=136