Z dění v redakci, aneb jak si stojíme
Datum: Tuesday, 09. January 2007 @ 06:00:00 CET
Téma: Články


Máme zprávy dobré i některé horší.

Redakce-1 Tou nejlepší zprávou je, že na účtu, ze kterého platíme provoz, se zatím sešlo 2883 Kč. Není to mnoho, ale do konce února je provoz stránek zajištěn. Jak to bude dál, si rozhodnete vy sami. Podrobnosti zde.
Děkujeme všem čtenářům, kteří náš projekt podpořili. Bylo jich méně než deset, což na druhou stranu při celkovém počtu 800 registrovaných členů není mnoho.

Další dobrou zprávou pro nás jsou výsledky návštěvnosti a vašeho klikání za rok 2006. Počet kliknutí za rok poprvé přesáhl milion. A pořádně přesáhl. Chodí vás víc. To je dobře. Přesvědčit se můžete zde.

Špatné události většinou chodí ve trojici, takže jdeme na ně:

1/ Zaměřil se na nás nějaký robot, který do diskusí vkládal nesmyslné odkazy na stránky, prodávající Viagru. Jelikož o Viagře u nás nepíšeme, museli jsme diskusi a inzerci zpřístupnit pouze pro registrované členy. Neradi, neboť diskusi nehodláme omezovat. Následně se robotek zaměřil na rubriku Download, takže jsme tam museli učinit totéž. Registrujte se, je to jednoduché, zdarma a nepřijímáte tím žádné závazky. Je to v rubrice Váš účet.

2/ Redakční skener přišel o svůj napájecí zdroj. Teď jen doufáme, že zdroj při svém shoření s sebou nevzal celý skener. To se musí prověřit zapůjčením zdroje jiného. Takže buď kupujeme nový skener nebo jen zdroj.

3/ A do třetice (to nejbolavější na konec) se při domácích pracech zranila Jana, takže pokud něco potřebuji vyfotit, mám prostě smůlu. S natrženým svalem to nejde. Na tři neděle až měsíc mám s focením utrum, ale právě ohlásila, že hodlá srůstat rychle.Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1369