Registrace samonabíjecích karabin 30 M1 - postih za příznivý posudek?
Datum: Saturday, 15. December 2001 @ 08:00:00 CET
Téma: Články


Pomozme vybavit jednoho odvážného člověka do boje, který se vede i za nás.

Jen tak mezi řečí s jedním pánem jsem se dozvěděl, že kauza samonabíjecích karabin 30 M1 a kriminalizace jejich majitelů má pokračování, protože panu plukovníku JUDr.Kremlovi asi stále nedávají spát.
Byl proveden další zátah na karabiny. Problém je, že příslušný specialista-znalec, který měl na sebrané emjedničky vystavit posudek, jak snadno je lze přebudovat na samočinnou funkci a označit je za "zbraně, které mají vzhled vojenských plně samočinných zbraní", toto neudělal a jeho posudek vyzněl pro držitele emjedniček příznivě. Podle toho, co se mi doneslo, má za to být potrestán pokud možno zničením existence, protože se znelíbil.
Známý tohoto pána se mne dotazoval, co o problému M1 - M2 vím a zda bych nemohl zajistit pokud možno co nejvíce podkladů především o samočinné variantě M2 - fotky včetně detailů, nákresy, odkazy na články a literaturu. Prostě je třeba tohoto pána ještě lépe vyzbrojit argumenty, aby v boji proti Kremlu byl pevný v kramflecích. Já sám moderní zbraně nedělám, posháněl jsem to málo, co mám a předal dál, takže volám o pomoc k čtenářům G-I.
Nepochybně by se také hodily zkušenosti všech, kdo již s tímto evergreenem v minulosti přišli do styku, zvláště v soudních síních a na pracovištích správní služby.
Vezměme to třeba jako malý vánoční dárek ve prospěch příslušníka státního aparátu, který je ohrožen za to, že myslí.
Údaje o tom, kde získat pokud možno co nejvíce podkladů, rady, nápady nebo názory, prosím přidávejte jako komentáře k tomuto článku nebo mi je pošlete e-mailem.
Předem moc děkuji.


Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=152