Chlapecké zbraně 10 - dvakrát Stella
Datum: Friday, 14. March 2008 @ 00:00:00 CET
Téma: Články


Tentokrát trošku netradiční Stella. Přímo bych řekl, že článek s překvapením.

Ta první je špuntova o kterých jsem už zde psal , jen tahle je značena nápisem Stella, ta druhá je trochu jiná a získal jsem ji od jednoho známého ,
kterého jsem několik let neviděl.
Jednou zazvonil u dveří , dali jsme si kávu a při debatě jsem se zmínil o nových přírustcích v mé sbírce. Chtěl je vidět , tak jsme se přesunuli do mé trucovny a tam mu ukazuji ,to je Diana ,to je Stella, to je taky Stella a tu je další. Po prohlíce se rozhlédl a pravil máš je hezké , ale já mám doma jednu Stellu , kterou nemáš , určitě jsi ji neviděl ani o ní neslyšel, nachystej láhev slivovice a jak pojedu příště kolem , tak ti ji vezmu .Láhev jsem nachystal a oznámil to manželce, kdybych nebyl doma , ať to vyřídí za mne a těšil se na nový přírustek.
Netrvalo dlouho a po příchodu domů mi manželka říká byl tu ten tvůj známý, nechal tu nějakou krabici a vzal si kořalku. Popadl jsem zásilku , spěchám do trucovny , otevřu nedočkavě krabici a zůstanu nechápavě civět dovnitř. Nějak jsem to nemohl pochopit , uvnitř byl plechový vláček a koleje. Až po kompletní prohlídce obsahu mi to došlo, na lokomotivě nápis STELLA protknutý šípem.
On vlastně neříkal že má vzduchovku ,jen Stellu. Nedá se z ní sice střílet , ale uznejte sami není hezká?

Stella


Stella


Vlak Stella


Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=1616