Další dva puškaři na českém internetu
Datum: Friday, 01. February 2002 @ 08:00:00 CET
Téma: Články


Malé stránečky, ale jsou, tak o nich dáváme vědět.

V posledních dnech jsem zabloudil na vyhledávače, které většinou nepoužívám (v oblibě mám Google a Seznam)a našel jsem dvě další prezentace českých puškařů. Možná už jsou na internetu dlouho, ale pro mne jsou noví.
Na adrese http://www.sweb.cz/lepic.jan se prezentuje puškař Jan Lepič z Blatné, respektive jeho puškařství Promys. Má jednoduchou, ale příjemnou a přehlednou stránku, na níž nabízí puškařské práce všeho druhu s důrazem na montáže. Připravené rubriky dokazují, že nabídka bude časem širší.
Ovšem zásadní chybou na stránce je, že poté, co kliknete na rubriku pro kontakt, naskočí nepříjemné "Stránka není k dispozici" a nikoli e-mailové spojení. Takto nemůžeme majiteli ani oznámit, že mu spojení nefunguje. Pokud jej někdo znáte, upozorněte jej, prosím.
Úplně jednoduchoučká je prezentace puškařství Artemis ze Slavičína na adrese http://www.webpark.cz/artemis. Jde o jednoduchou stránečku s nabídkou služeb a prodeje zboží včetně včelařského náčiní a potřeb pro chovatele. Inu v malém městě se puškař musí živit nejen puškařinou. Ale stránka je. Majitelé ji ostatně sami prohlašují za provizorium a prý se brzy změní.
Pokud víte o dalších puškařích, na českém internetu, dejte, prosím, vědět.
Mimochodem, v poslední době velmi pěkně stoupla návštěvnost na naší spolupracující stránce puškařství Kupec. Majitel nechá svým příznivcům děkovat.

Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=181