Z nejzajímavějších nových odkazů
Datum: Tuesday, 12. February 2002 @ 06:22:19 CET
Téma: Novinky


Naše rubrika odkazů na stránky, věnované zbraním a příslušenství na internetu, obsahuje již dnes 510 různých odkazů do celého světa. Vstoupíte do ní třeba kliknutím zde. V tomto článku najdete několik podle mne zajímavých odkazů, které byly přidány v poslední době. Přidat odkaz do rubriky odkazů můžete také vy. Stačí do ní vstoupit kliknutím na Odkazy v hlavním menu.

Zde jsou nejnovější odkazy:

Women and Guns
Stránka ženského časopisu o zbraních. Přehled obsahu nejnovějších čísel, texty článků z čísel starších, nabídka předplatného a e-shop. Pěkné, zajímavé.
Anglicky.

Gun Bookstore
E-shop, zaměřený na knihy o palných zbraních. Bohatá nabídka všeho možného zbraňového čtiva se zaměřením na Ameriku.
Anglicky.

CCRKBA - Citizens Committee for The Right to Keen and bear Arms
Další z amerických stránek, která hodlá hájit zájmy držitelů zbraní a otevřeně se již na titulní straně hlásící ke zbrojní lobby.
Anglicky

SAF-Second Amendment to the U.S. Constitution
Další ze stránek, které brání právo amerických občanů na držení palných zbraní. Nepochybně zajímavé. Rady, nápady, návody, kontakt přímo na americký senát nebo sněmovnu reprezentantů.
Anglicky

Zbraně Steyr-Mannlicher a rakousko-uherské palné zbraně
Stránka, věnovaná především zbraním firmy Oesterreichische Waffenfabrik-Gesellschaft ve Štýru, ale i dalším rakousko-uherským a rakouskýcm služebním zbraním. Základní údaje a většinou velmi špatné fotografie. Součástí stránky je také neoficiální stránka Mannlicher Collectors Association.
Anglicky.

Collectible Firearms and Edged Weapons Starožitnosti na internetu, zaměřené především na evropské palné i chladné zbraně. Velmi slušná úroveň obrázků, bohatá a přehledná nabídka, podrobné popisy.
Anglicky

Colt Woodsman
Stránka sběratele sportovních pistolí Colt Woodsman. Informačně nadupaná stránka totálního nadšence. Nechá vás nahlédnout do vlastní sbírky, ale také poskytne údaje o výrobě pistole, výrobních číslech a podobně. Obrázky, nákresy. Koukněte se!
Anglicky.


Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=195