Guns-info.cz po šestinedělním zkušebním provozu
Datum: Tuesday, 17. July 2001 @ 08:00:00 CEST
Téma: Články


Začali jsme se zkušebním provozem 30.května.

Je tomu již šest týdnů, co jsme na internet umístili nehotové stránky guns-info.cz. Tehdy se vlastně poprvé podívaly na svět, narodily se. Máme tedy šťastně za sebou šestinedělí.
Za těchto šest týdnů jsme začali kostřičku stránek, na níž skoro nic nebylo, ověšovat články a odkazy. Jde to pomalu, ale jde to. Plní se rubriky o historii zbraní, odborné literatuře, časopisech, zbrojovkách, zbrojním průkazu. Přibývají odkazy, je zde volně ke stažení demoverze rejstříku Střeleckého magazínu a Střelecké revue. Chodí vás k nám čím dál víc, a to i přesto, že jsou prázdniny.
Podařilo se také odstranit řadu technických problémů. Zlobila čeština, už nezlobí. Zlobily obrázky, už nezlobí. Dobudovává se administrativní systém stránky. Zmizel reklamní banner uprostřed stránky, na jehož rušivost jste upozorňovali.
V nejbližší době (v dalším šestinedělí) by se měly zaplnit další rubriky, především rubrika puškařská. Pracuje se na instalaci e-shopu a sektoru placených i neplacených služeb. Průběžně budeme doplňovat odkazy. Začneme též spolupráci s několika dalšími tématicky spřízněnými stránkami. Zřejmě půjdeme dál, než jen na běžné umístění reklamních ikonek.
Pokud se vám zdá, že na našich stránkách něco chybí, tak nám to napište. Pokud pořádáte zajímavou akci, která souvisí se zbraněmi, udělejte totéž. Napistě nám také tehdy, uvažujete-li o prezentaci své firmy nebo výrobku na naší stránce, pokud víte o dobrém puškaři, o němž by měli vědět i ostatní. Napište také, vyrábíte-li zboží pro přátele zbraní, myslivce či pro pobyt v přírodě, které by se dalo nabízet v připravovaném e-shopu.
Budeme vám vděčni též za přidání odkazu na vaši oblíbenou zbraňovou stránku a samozřejmě ještě víc, když o naší stránce řeknete svým přátelům a známým.


Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=21