Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guns-info.cz/html/mainfile.php on line 17
Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní - Chladné zbraně na internetu-několik odkazů


Chladné zbraně na internetu-několik odkazů
Datum: Friday, 19. April 2002 @ 16:54:11 CEST
Téma: Články


Odkazy v poslední době přibývaly poměrně pomalu. Ale nějaké se nastřádaly. Pro změnu nabízíme nějaké bodáky, další chladné zbraně včetně japonského a vikingského meče a ještě něco k tomu.

Bodáky-sběratelská stránka
Stránka sběratele bodáků, který nabízí i něco k prodeji, ale hlavně řadu informací a zajímavých obrázků těchto mnohdy opomíjených zbraní. Informace jsou členěny podle jednotlivých států. Jde o předměty z jeho sbírky. K dispozici je i přehled literatury a zajímavé odkazy.
Anglicky.


Military Rifles
Stránka, věnovaná neamerickým vojenským puškám na kovové náboje, laborované černým prachem. Taková encyklopedie na internetu, velice pekně provázané odkazy mezi jednotlivými bloky informací, většinou hodně a kvalitních obrázků, které jdou do detailů. Příjemné.
Anglicky.


Collectible Firearms and Edged Weapons
Další starožitnosti na internetu. V nabídce jsou jak palné, tak chladné zbraně z Evropy i Ameriky. Podrobná fotodokumentace rozhodně stojí za podívání.
Anglicky.


Vikingský meč
Stránka, věnovaná vikingským mečům. Základní údaje, řada odborných článků z různých zdrojů, virtuální muzeum, odborná literatura, muzea se sbírkami mečů. Solidní, poměrně bohatě obrázky dotovaná stránka.
Anglicky.


Japonské meče
Stránka, věnovaná odbornému studiu japonského meče. V tomto tématu se nevyznám, takže nebudu tvrdit, jestli dobrá nebo ne. Posuďte sami.
Anglicky.


Chladné zbraně
Stránka sběratele chladných zbraní. Evropských i amerických. Přehled vlastní sbírky s obrázky, velké množství odborných článků z celého světa. Zajímavý je přehled amerických chladných služebních zbraní a mnoho dalšího. Stojí za podívání.
Anglicky.
Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=243