Anketa PIF-PAF
Datum: Tuesday, 03. December 2002 @ 00:00:00 CET
Téma: Články


Zpěváci, herci, televizní mluvicí hlavy, sportovci a já nevím kdo všechno ještě. Ti všichni mají své ankety. Proč ale nezkusit hodnotit také odborné publicisty píšící o zbraních?

Konec roku 2002 na dohled, vhodné médium po ruce. Za malý test nic nedáme.

Otázky mohou znít třeba takto:

1) Který český počin na poli odborného spisování o zbraních a lidech a věcech kolem nich vás v roce 2002 zaujal nejvíce?

2) Kterého českého autora z dané branže aktivního během roku 2002 jste si obzvláště oblíbili?

3) Které ze stávajících českých médií - vedle časopisů připadají v úvahu asi jenom intenetové stránky (a těch není zase tak málo) - si za svou činnost v roce 2002 získalo vaše největší sympatie?

Na rozmyšlení máte dost času, neboť pár dní nám z roku 2002 stále ještě zbývá a - pozor - ne všechna odborná média už letos řekla svá poslední slova.

Do udělování ceny ankety PIF-PAF (což je pochopitelně pouze pracovní název, který může být na základě inteligentnějších návrhů změněn) se asi nepustíme, nicméně hodnota vašich odpovědí tím nijak neutrpí. Zpětná vazba od čtenářů je totiž pro lidi, kteří se více či méně seriozně pokoušejí psát odborné texty, anebo se tím přímo živí, vždy k nezaplacení. Tedy minimálně pro ty z nich, kteří to mají v hlavě alespoň trochu v pořádku.

Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=350