Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guns-info.cz/html/mainfile.php on line 17
Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní - Pistolky a pušky z veletrhu IWA


Pistolky a pušky z veletrhu IWA
Datum: Monday, 16. June 2003 @ 15:15:00 CEST
Téma: Články


V Norimberku vymysleli neotřelý způsob, jak připomenout, že tamní veletrh zbraní letos oslavil kulaté narozeniny.

Odpoledne posledního dne konání veletrhu IWA 2003 jsme seděli s Virginii Ezell(ovou), o které jsme na G-I už mnohokrát psali (zkuste vyhledávač), v tiskovém středisku a povídali si, když najednou přišla jedna z těch sympatických paní, co se tam starají o novináře, a nabídla nám malé bílé, částečně průhledné pytlíčky s logem veletrhu. V pytlíčcích byly pestrobarevné želé bonbony. Mně bylo stále ještě nevalně po tom, co se mi v neděli znenadání udělalo pekelně špatně, takže jsem s díky odmítl.

Virginia je ovšem na sladké, a tak si vzala. A když ty bonbony začala za chvíli jíst, ukázala mi, že to nejsou bonbony ledajaké: měly totiž tvar malých pistolek a pušek. Nic příliš realistického, ale poznat to šlo. Na pytlíčcích bylo napsáno "30 years of success" a šlo o připomínku toho, že IWA se letos konala již po třicáté.

Těch pytlíčků tam paní z tiskového centra roznášely doslova hromady, takže jsem si nakonec asi tři na památku vzal. Pokud se nepletu, jeden jsem někomu dal, druhý jsem snědl už před časem. A ten třetí mi zůstal ležet na stole až do památného pátku 13. června 2003.

Bez jakékoli souvislosti s referendem jsem najednou dostal chuť na sladké, a protože pytlíček byl po ruce (sice bez data trvanlivosti, ale nevypadal, že by mu ty hicy nějak zvlášť ublížily), hned jsem ho vyprázdnil (šlo to rychle, těch bonbonů tam bylo asi šest). A bylo po památce.

V každém případě to ovšem byl docela roztomilý nápad.

Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=483