Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guns-info.cz/html/mainfile.php on line 17
Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní - Porod jménem SM 7/2003


Porod jménem SM 7/2003
Datum: Tuesday, 17. June 2003 @ 11:30:00 CEST
Téma: Články


Tentokrát žádné upoutávky.

V informaci o zajímavostech v připravovaném SM 6/2003 jsme se zmínili, že toto číslo bude poslední, které vznikne ve studiu Set-Out, jež grafickou přípravu Střeleckého magazínu zajišťovalo od jeho vzniku.

Nyní SM připravuje studio Baroa, které se to definitivně dozvědělo koncem minulého měsíce. Ještě o něco později pak bylo na vyšších místech rozhodnuto, že od čísla 7/2003 bude mít SM zcela novou úpravu. A když píšu zcela, myslím to doslova.

Nevím, kolik z vás má představu, co to znamená připravit kompletně nové kvalitní grafické řešení odborného měsíčníku během cca 14 dnů a zároveň připravit do tisku nové číslo. Pro ty, kdo tuto představu nemají, můžu velmi hrubě nastínit: není to žádná legrace. Je to porod zabírající přemnoho všedních i víkednových dní.

Naše nová grafička je naštěstí velmi schopná profesionálka, takže celou situaci zvládá na jedničku, i když jí možná se svými požadavky dáváme občas dost zabrat.

Přes veškeré nasazení však nebylo možné dodržet standardní výrobní harmonogram. Na čísle se totiž stále ještě pracuje, neboť když už má mít SM novou tvář, tak bychom byli rádi, aby to stálo za to.

Jinými slovy to znamená, že se s největší pravděpodobností nepodaří dodržet termín vydání stanovený na 24. 6. 2003; zpoždění snad ale nebude příliš dlouhé.

Na výsledek této radikální změny grafiky jsme velmi zvědavi a stejně tak, ba spíše více, i na ohlasy našich čtenářů.

Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=485