Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guns-info.cz/html/mainfile.php on line 17
Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní - Pád náměstkyně Pánkové a časopis Zbraně a náboje


Pád náměstkyně Pánkové a časopis Zbraně a náboje
Datum: Friday, 15. August 2003 @ 10:00:00 CEST
Téma: Články


Média právě informují o tom, že náměstkyně policejního prezidenta Jiřího Koláře Ivana Pánková zodpovědná za nákup pouzder pro nové policejní pistole byla postavena mimo službu.

O tom, že pouzdro pro novou českou policejní pistoli je docela průšvih, jsme se na G-I zmiňovali již 21. února 2002 ve stručném referátu o prvních dojmech z této zbraně.

Pokud se správně pamatuji, po nějaké době (nebo dokonce již dřív?) se do věci obul časopis Zbraně a náboje, tak hojně haněný v nedávných debatách o úrovni českého odborného tisku o zbraních, které byly vedeny na hoba stránce i na G-I. Toto periodikum v podstatě nesleduji, ale zaznamenal jsem článek myslím v MfD, kde se s odkazem na drsný test provedený ZaN zásadním způsobem zpochybňovala smysluplnost nákupu pouzder u firmy Sickinger. Věci se poté chopili "obyčejní" novináři a začalo přituhovat.

Takže pokud se hluboce nemýlím - a našim čtenářům budu velmi vděčný za každou opravu, doplnění či upřesnění - na počátku téhle kauzy vrcholící propuštěním vysoce postavené policistky stojí právě časopis Zbraně a náboje. Což považuji za velmi zajímavé zjištění.

Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=528