Zkouška na zbrojní průkaz
Datum: Monday, 25. August 2003 @ 06:00:00 CEST
Téma: Články


Vyšlo již 2. vydání knížky pro žadatele o splnění zkoušky odborné způsobilosti na zbrojní průkaz s názvem "Zkouška na zbrojní průkaz". Autory jsou R. Jankových a Z. Maláník.

Knížka jako doposud jediná v ČR obsahuje všechny testové otázky, 10 cvičných testů, popis zkoušky textově i fromou tabulky, přehlednou tabulku testových variant a nejnutnější informace ze zákona 119/2002 a příslušných vyhlášek. Knížku si lze zakoupit za 80,- Kč ve Střeleckém centru GUN CLUB, Kotlářská 51a, 602 00 Brno nebo na dobírku tamtéž za 80,- Kč + poštovné a balné (dle kusů).
Tel.: 541 218 197 e-mail: gunclub@gunclub.cz
www.gunclub.cz

Všech 487 otázek je seřazeno abecedně, pro rychlé hledání jednotlivé otázky nebo problematiky. Současně je u všech otázek zvýrazněna správná odpověď pro 3 x rychlejší učení.
Cvičné testy jsou složeny po vzoru "ostrých" testů a vyhodnocovací tabulka je umístěna na poslední stránce knihy pro rychlé hledání správné odpovědi a bodového hodnocení.
Originálně je zařazena tabulka s variantami testů, které jedině může žadatel podle svých skupin ZP dostat.
Celý průběh zkoušky je shrnut do tabulky, vyjadřující bodové hodnocení na skupiny ZP, časy na test a ostrou střelbu, jakož i předepsané zbraně ke skupinám ZP.

Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=534