Sharps, Lazzeroni a americké revolvery
Datum: Saturday, 24. January 2004 @ 15:35:44 CET
Téma: Články


V posledních dnech jsme do naší databáze přidali opět něco nových odkazů. V tomto článku najdete ty z nich, které se týkají stránek výrobců a v menší míře distributorů zbraní.

Sharps Arms Company
Stránky americké firmy s rozsáhlou nabídkou replik jednoranných zadovek Sharps. Nabídky zbraní, miřidel, příslušenství. Celkem stručné, ale nepochybně zajímavé.
Anglicky.

Švýcarsko-Waffen Crottet
Zajímavá firma nabízí modely modeních palných zbraní v měřítku 1:2, vyráběné v malých sériích. Stručné stránky s nabídkou aktuálních prodiktů i s ukázkami dříve vyráběných zbraní. Opravují, vyrábějí, upravují a restaurují zde také zbraně v normálních velikostech.
Německy, anglicky, francouzská verze se v době mé návštěvy připravovala.

Lazzeroni
Zřejmě nepříliš velká americká firma nabízí několik kulovnic ve vlastních, nepříliš rozšířených rážích. K tomu jako doplněk kulovnice Sako a Savage. Stručné stránky se základními informacemi o zbraních i nábojích včetně pokynů k přebíjení.
Anglicky.

IAR
Výrobce replik proslavených amerických revolverů z období Divokého západu ale také distributor podobných výrobků jiných firem. V nabídce jsou i repliky pistolí, karabin, pušek...
Slušný sortiment, e-shop.
Anglicky.

Heritage Manufacturing
Americká firma nabízí vlastní revolvery na bázi Coltu SAA na malorážové náboje, ale také samonabíjecí pistole vlastní výroby. Řada různých provedení. Pěkná grafika, ale poněkud pomalé. Možnost stažení manuálů.
Anglicky.Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=617