Názory na pistole CZ 100 a CZ 110
Datum: Friday, 18. June 2004 @ 20:00:00 CEST
Téma: Články


V diskusní sekci G-I někdy trochu zapadají témata, k nimž by se jistě mohl fundovaně vyjádřit nejeden z našich čtenářů. Zkusme to pro jednou trochu prošťouchnout upoutávkou na hlavní stránce.

Zde naleznete opatrně skeptický dotaz a pochvalnou odpověď týkající se pistole CZ 110, resp. rovněž CZ 100. Anonymní odpovídající se konkrétně o první jmenované zbrani vyjadřuje jako o velmi zdařilé a nespokojenost některých uživatelů zdůvodňuje mj. tím, že nepochopili, že jde pistoli určenou pro osobní obranu a nikoli pro sportovní střelbu. Zmíněny byly také problémy s vyhazováním nábojnic u původního provedení modelu 100, které se ale u stodesítky nevyskytují.

Se vším respektem k tomuto názoru se obracíme na další naše čtenáře s výzvou, aby se s námi v duchu úspěšné ankety "Co soudíte o pistoli Beretta 92" podělili o své zkušenosti se zmíněnými plastovými "čezetami".

Upřímně řečeno očekáváme zajímavé postřehy zejména co se týká životnosti těchto zbraní, resp. některých jejich součástek a partií. Anebo jsme úplně vedle a vy se plně připojíte k názoru odpovídajícího z naší diskusní rubriky?

Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=706