Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home2/guns-info.cz/html/mainfile.php on line 17
Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní - Inzerce a diskuse-uklízíme


Inzerce a diskuse-uklízíme
Datum: Friday, 05. November 2004 @ 00:00:00 CET
Téma: Články


I v té nejlepší domácnosti se občas nahromadí bedna věcí, které již jsou k ničemu. Jiné mohou naopak sloužit věčně.

V poslední době se nám trošku oživily rubriky Inzerce a Diskuse. A to je dobře. Současně se zde objevila řada chybiček. Občas někdo přidá do rubriky Prodej to, co patří do rubriky Koupím, jindy se dotaz zatoulá jinam, než patří. Takže jsem vše přestrkal do rubrik, kam náleží.

Řada inzerátů již pozbyla svoji platnost. Proto jsem vyřadil všechny, které jsou starší jednoho roku, pokud k nim zadavatel nenapsal, že platí stále nebo pokud se u nich nerozvinula nějaká pěkná diskuse. Takové samozřejmě zůstaly zachovány.
Pro ty, kdo zadali inzerát již před nějakou dobou a zatím neprodali nebo nekoupili, nabízím jedoduchý trik, jak svůj inzerát vrátit zpat na titulní stránku. Prostě ho otevřete, klikněte na "Odpovědět" a napište třeba, že nabídka ještě stále platí. Inzerát, který tak byl vlastně aktualizován, se tak vrátí na titulní stranu.

Pokud se týká úklidu v diskusních rubrikách, tam se postupovalo velmi citlivě. Vypadly jen příspěvky vtipálků, popřípadě úchylů, pokud jsme je nevyfiltrovali již dříve. Jinak si příspěvků do diskusí moc vážíme, stejně jako inzerátů.

Takže inzerujme, diskutujme. K tomu tyto stránky také jsou.
Rejstříky Střelecké revue a Střeleckého magazínu
Rejstříky SR a SM


Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=787