Drulov Litomyšl-prospekty, ceníky...
Datum: Tuesday, 21. December 2004 @ 21:51:36 CET
Téma: Články


Před krátkým časem jsem navštívil litomyšlské výrobní družstvo Drulov, které je u nás i v zahraničí známo svými sportovními pistolemi a puškami.


Protože informace o tomto výrobci a jeho sortimentu se na internetu hledá poměrně obtížně (oficiální prezentace Drulovu je na stránkách Českého svazu výrobních družstev), domluvil jsem se s předsedou družstva panem Jiřím Hánělem, že prospekty jejich výrobků a také platný maloobchodní ceník umístím ke stažení na G-I.
Prospekty jsme převedli do formátu pdf a jednotlivé soubory jsou poměrně velké (1,5-1,8 Mb), takže to chce trošku trpělivosti.


Začněme náš přehled klasikou, tedy jednorannými malorážkovými pistolemi modelů 70 a 75. Prospekt najdete zde.

Na předcházející osvědčenou klasiku navazuje malorážková pistole vzor 90, která má společný prospekt s dobře známou a stále vyráběnou pistolí PAV (Pavlíček). Prospekt ke stažení je zde.

Ke střelbě na kovové siluety jsou určeny pistole modelů 97 MSP a 97 MSU. Mají společný prospekt, který si stahnete zde.


Na bázi výše uvedených pistolí vznikly před časem sportovní jednoranové pušky-malorážky Drulov. Vypadají poměrně zajímavě a jejich prospekt najdete zde.


Litomyšlská firma sice je známa především svými malorážkovými zbraněmi, ale již léta zde funguje výrobní program samonabíjecích plynovek (zbraní na bombičky CO2. Nejznámějším představitelem těchto zbraní je samonabíjecí sportovní samonabíjecí plynovka DU 10 Condor. Prospekt najdete zde.


V úzkém příbuzenském vztahu s předchozí zbraní je samonabíjecí plynová puška, jejíž prospekt najdeme zde.


V sortimentu Drulovu najdeme také další plynovou zbraň, totiž narkotizační projektor GIP. Jeho prospekt se začne stahovat, kliknete-li zde.


A na závěr to nejdůležitější, totiž ceník všech těchto zbraní a některých náhradních dílů. Na rozdíl od prospektů je ke stažení ve formátu jpg. Najdete ho zde.


Střelecká revue
Střelecká revue


Tento článek najdete na Mgr. Jan Tetřev-Informační server přátel zbraní
http://www.guns-info.cz

Adresa tohoto článku je:
http://www.guns-info.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=811